College van Bestuur

Peter Breur

Voorzitter College van Bestuur

peter.breur@symbiohengelo.nl 

Herman Soepenberg

Lid College van Bestuur

herman.soepenberg@symbiohengelo.nl 

Secretariaat

Petra Vening

Secretarieel medewerker

secretariaat@symbiohengelo.nl

Yvonne ter Elst

Secretarieel medewerker

secretariaat@symbiohengelo.nl 

HR

Petra Oude Breuil-Hegeman
Yvonne Nijhuis-Neijmeijer

Onderwijs & Kwaliteit

Iris Dijkman-van Ooijen

Manager Onderwijs & Kwaliteit

iris.dijkman@symbiohengelo.nl

Financiën en Control

Marloes Steenbergen
Rick Snippert

Business Controller

rick.snippert@symbiohengelo.nl 

Facilitair & ICT

Rienk Legtenberg

Manager Facilitaire Zaken

rienk.legtenberg@symbiohengelo.nl 

Bjorn de Wals

Bovenschools ICT coördinator

ict@symbiohengelo.nl

Frans Wensink

Bovenschools ICT coördinator

ict@symbiohengelo.nl

Spring! Peuterspeelscholen

Jessica Verhaagen

Pedagogisch-educatief beleidsmedewerker/coach

Anga Veldscholte

Financieel administratief medewerker